Değirmen elekleri, çekiçli değirmenlerde istenilen öğütme iriliğini sağlayan eleklerdir. Gözenek aralığına bağlı olarak, çeşitli kalınlıklarda ve özel gözenek dizaynı ile imal edilmektedir. Delik çapları 2 mm. den 12 mm ye kadar değişebilmektedir.

“Değirmen Elekleri” üretiminde, uzman personelimiz, tecrübemiz, makine parkurumuz ve üretim teslim süremizle sizlere daha iyi çözümler üretmektedir. Üretimin, istenilen ölçülerde ve tasarımda yapabilecek üretim alanımız mevcuttur.

Ayrıca ürüne marka baskısı, montaj için gerekli delikler ve yönlendirme işaretleri gibi isteğe bağlı uygulamalar yapılabilmektedir. Değirmen Elekleri üretiminde gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmaları sonucunda Değirmen Elekleri kalitesini ithal ürünlerle eşitledik. Değirmen Elekleri ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Savaş Çelik Elek, müşteri odaklı olmayı ve müşteri memnuniyetini geleceğin güvencesi olarak görüyor. Bu prensibe dayanarak, tüm süreçleri iyileştirerek, % 100 müşteri memnuniyetini sağlamak, teknolojik gelişmeleri izlemek ve AR-GE yatırımlarına önem vermektedir. Müşterilerimizin Değirmen Elekleri talepleri için kaliteli ürün üretme sorumluluğu taşımaktayız.